Ferrum Fabrica OÜ on 2013. aastal loodud Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.  

Asume Harjumaal Keilas Jõe 65.

Valmistame sepiseid ja metallkonstruktsioone, alates sepanaeltest ja lõpetades keerdtreppide ja aedadega. Sinna vahele mahub kõik mida metallist valmistada annab, kuigi põhirõhk on sepistel. Kõiksugused eritellimused on teretulnud, sest oleme avatud uutele katsumustele.

Oma toodangut pakume nii Eestis kui ka välisturgudel (Soome, Rootsi, Norra, Inglismaa, Saksamaa, Venemaa, Leedu, Läti, Kreeka jne.)

Kollektiiv koosneb viiest sepast, kes kõik on oma ala meistrid ja muidu lõbusad poisid. Kõikidel seppadel on rohkem kui 10 aasta pikkune sepatöö kogemus. Olemas on ka kunstnik Tauro Pungas, kes teie nägemused paberile kannab ja mille sepad rauda vormistavad.

Ferrum Fabrica OÜ missiooniks on pakkuda klientide soovidele vastavaid kvaliteetseid sepiseid ning ka kõige nõudlikumale kliendile sobivad personaalseid lahendusi tellimustööde kujundamisel ja valmistamisel.

Meie visiooniks on kujuneda sepatööd hindavate klientide hulgas tuntud kaubamärgiks ning usaldususväärseks partneriks erilahendusi ootavate klientide seas nii Eestis kui ka Soomes.

Ferrum Fabrica – Tules karastunud kvaliteet!